Gå til hoved-indhold

Medarbejdere

Vores medarbejdere er aktiverne i MitITHUS. Det er dem, der sørger for at din hverdag og Jeres IT bliver nemmere.

MitITHUS består af 3 virksomheder med proffesionelle og engagerede medarbejder som sidder klar på at hjælpe og servicere jer. 

Michael Boye

ITBC

Seniorkonsulent

+45 69 13 85 00

mbo@itbc.dk

Steffen Christensen

Webto

Web udvikler

+45 69 13 85 15

steffen@webto.dk

Anne Mette Dam

ERPgruppen

Konsulent

+45 78 79 41 78

amd@erpgruppen.dk

Magnus Dilling

Webto

Art Director

+45 30 73 85 22

magnus@webto.dk

Birgitte Domino

mitITHUS

Bogholder

+45 69 13 85 11

bdh@itbc.dk

Benjamin Holst Due

ITBC

IT Konsulent

+45 69 13 85 01

bho@itbc.dk

Toke Herkild

Webto

Konsulent/udvikler

+45 42 71 43 30

toke@webto.dk

Kristian Høj

ERPgruppen

Konsulent/Udvikler

+45 78 79 41 75

krh@erpgruppen.dk

Claus Jacobsen

ITBC

Seniorkonsulent

+45 69 13 85 16

crj@itbc.dk

Jacob F. Meiland

mitITHUS

Account manager

+45 69 13 85 13

jfm@itbc.dk

Waqas Mohiuddin

Webto

Konsulent/udvikler

+45 30 73 67 66

waqas@webto.dk

Kenneth Nielsen

Webto

Direktør

+45 61 71 22 37

kenneth@webto.dk 

John Nielsen

Webto

Konsulent/udvikler

+45 30 73 85 21

john@webto.dk

Lasse Pedersen

ITBC

Teamleader

+45 69 13 85 04

lpe@itbc.dk

Christian Sørensen

ITBC

IT Supporter

+45 69 13 85 05

chs@itbc.dk

Jonas Sørensen

ITBC

IT Konsulent

+45 69 13 85 09

jos@itbc.dk

Anders S. Thomsen

ITBC

Direktør

+45 70 23 32 83

ast@itbc.dk

Jesper Wisen

MitITHus Næstved

Daglig leder

+45 22 66 66 82

jesper@mitithus.dk

René Jensen

Webto

Account Manager

+45 92 82 22 03

rene@webto.dk

Jesse Johansen

Webto

Marketingsmedarbejder/
Frontend udvikler

+45 XX XX XX XX

jesse@webto.dk